Directory


CURRENT STUDENTS


TD 2013

(expected to graduate in 2016)

Arash Karimi
Michael Bedell
Dominique Quinger
Gaurang Nagre
Irfendy Mohamad
Kefeng Liu
Lukas Medeisis (on internship)
Sebastian Goraczkowski
Siyuan Fang

TD 2014

(expected to graduate in 2017)

Adam Hägg (on internship)
Dominik Krug (on internship)
Fredrik Ausinsch (on internship)
Martin Schopka (on internship)
Robert Striedieck (on internship)
Robin Ritter (on internship)
Tatu Henell (on internship)
Tyler Macdonald (on internship)
Xingyu Yang (on internship)
Xintao Chen (on internship)

TD 2015

(expected to graduate in 2018)

Antti Laukkanen
José Raúl Salas
Karl Marteliusson
Kishen Patel
Ludwig Östman
Martin Engberg
Moritz Seifert
Sami Laiho
Viljami Räisänen

 


ALUMNI


2015

Ernst Hellby

Fredrik Aaro

James Hur

Nianzhong Chen

Yuhan Zhang

Øyvind Norheim

2014

Casey Phua

Armand Bentzen

Erik Melldahl

Erik Evers

Ignacio Fernández Miño

Kallol Mohanty

Matthew Hunt

Mitsuyoshi Shinomiya

Sebastian Mihai Dragu

2013

Jan Christian Osnes

Alexandra Ciobanu

Richard Stark

Daniel Gunnarsson

Florian Konrad

Rickard Hansson

Yong-Fei Han

Yujin Kim

2012

TJ Vaninetti

Kosin Voravattayagon

Eric Leong

2011

Amarpreet Gill

Daniel Frieg

Hyoungsoo Kim

Jea-Woon Cho-Choi

Jonathan Corrie

Niklas Palm

Seakyoung An

Son Wan-Ryeol

Youngjun Byun

2010

Vipul Patole

Young Ho Jung

Boram Yoo

Juan Pablo Bernal Pabon

Klaud Wasiak

Luis Camino

Michael D Nicola

Christopher Duff

Dan Roja

Jason Battersby

Yong Bang Ho

2009

Chan Son Park

Chik Kin Ng

Chu Hyung Kwon

Doojin Choi

Lisa Lindberg

Marcos Costa

Peter Queckenstedt

2008

Chia Yi Cho

Johan Bergquist

Jung Hyun Lee

Martin Ruszkowski

Ole Kristian Lund Bjerke

Young Jin Lee

Yuri Baskakov

Zhao Xi

2007

Sten Häggblom

Andrew Shaw

Axel Ernstsson

Filip Svitek

Ismail Ovacik

Jonathan Anthierens

Kristin Fottner

Louise Temin

Mikael Ström

Raj Nahal

Yeom Won Chol

Yun Tang

Yuzhou Wang

2006

David Skoog

Dong Yen Ryu

Eric Gunnarsson

Hirash Razaghi

Jakob Annermalm

Johan Wejedal

Juan Carlos Cantano Cano

Lars Gustavsson

Maria Balthammar

Niklas Wejedal

2005

Christian Krug

Eyal Cremer

Jarno Henrik Sundell

Jonathan Tatum

Magnus Gordom

Mauricio Bedolla Gasca

Pasi Paananen

Stian Sörli

Thomas Woods

2004

Daniel Forsgren

Göran Härnvall

Jon Håkansson

Jonas Sandström

Patrik Andersson

Timothy Shaw

Wei Chang

2003

Chan Ninh Luu

Demian Horst

Duncan Phillpotts

Jens Näslund

Jens Christian Moller

Jiro Arborg

Sara Lundqvist

2002

Alberto Villareal

Kalle Nordbo

Matthew Hunsberger

Patrik Palovaara

Stuart Kortekaas

Tanya Lucas

Tommy Forsgren

Umar Hanif

2001

Conny Bengtsson

Jakob Pettersson

Paula Segura

Tanguy Prevot

2000

Mikael Thelin

Stephen Clemenger

1999

Asok Abraham George

Gabor Orszagh

Ingrid Nilsson

Taras Czornyj

1998

Jamie Ibbett

Paolo Grazioli